DomoPlus – gniazdo wtykowe z plusem czyli na poziomą plus kątową wtyczkę

16 lutego, 2016 w kategorii: Dom i ogród

Komfort to podstawa. Jest to niezwykle ważne tam, gdzie bywają nasi bliscy i dzieci, czyli w mieszkaniu. Tym większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch elementów ,a mianowicie energii elektrycznej i wody. Właśnie gniazda DomoPlus umożliwiają przyłączenie i działanie instalacji elektrycznej w sytuacjach narażenia na działanie wody.
domoplus.jpgIdealne spełniają swoją rolę w przydomowych ogrodach. W wypadku podłączenia działającej na prąd kosiarki, zraszarki, czy też zimą, gdy pragniemy ozdobić światełkami front naszej posesji. Nie musimy obawiać się o rodzaj wtyczki jaką mamy. Obojętnie czy podepniemy urządzenie zakończone płaską, czy też kątową wtyczką, gniazdo wtykowe będzie można zatrzasnąć i uzyskać całkowitą szczelność. Umożliwia to, niestety sporych wymiarów konstrukcja urządzenia. Odpowiednia głębokość i ruszająca się wkładka z gniazdem umożliwia owe rozwiązanie. Dodatkowy zacisk wykonany z żelu ochrania i uszczelnia podłączony kabel zasilający. Szczelność zestawu sprawdza się również w wypadku funkcjonowania w ciężkich warunkach jak kurz, wilgotność, deszcz czy śnieg.
Gniazdka wtykowe można zamontować na lub pod-tynkowo. W przypadku zastosowania dwóch gniazd natynkowych można zamontować je w poręcznej zbiorczej puszcze.
Scame DomoPlus to właściwe, komfortowe i wielozadaniowe gniazdko do zastosowania domowego w niezwykłych sytuacjach.