Kaloryfer T19 na wifi

11 lipca, 2018 w kategorii: Bez kategorii

Grzejnik konwektorowy elektryczny T19 to nowa seria wielofunkcyjnych kaloryferów na prąd z opcją bezprzewodowego sterowania przez wifi. Udostępniona na telefony aplikacja pozwala na ustawianie temperatur w okresie 7-dniowym. Grzejniki z tej serii dostępne są z grzałkami niskotemperaturowymi o sile 1000, 1500 i 2000W, dzięki temu da się dopasować odpowiedni grzejnik do gabarytów wnętrza i jego zapotrzebowania na energię cieplną. Regulacja pozwala na ustawienie mocy grzewczej na 50 lub 100% użycia. W związku z tym grzejnik nie zawsze musi pracować na granicznej wydajności grzejnej.Grzejniki T19 mają klasę szczelności IP24, zatem można je śmiało używać w pomieszczeniu kąpielowym i pomieszczeniu kuchennym. Kaloryfery elektryczne z owej serii wytwarzane są z tłoczonej blachy stalowej powlekanej zabezpieczeniem antykorozyjnym i polakierowane wytrzymałym na wysokie temperatury. Elektroniczny termostat ma sensor uchylenia otworu okiennego, który odłączy kaloryfer samoczynnie, gdy wietrzymy lokal. W komplecie z grzejnikiem jest zestaw mocowań na ścianie oraz nóżki do ustawienia grzejnika.

Najważniejsze dane:

1. Elektroniczny sterownik z ustawieniem tygodniowym i opcją zdalnego regulowania przez komputer za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Tuya Smart.

2. Zabezpieczona przed korozją obudowa wykonana w klasie odporności IP24 pozwalająca na instalacje w kuchni i pomieszczeniu kąpielowym.

3. Automatyczny odłącznik bezpieczeństwa chroniący przed przegrzaniem.

4. Instalacja na wspornikach podłogowe lub ścienne.

5. Wbudowany sensor uchylonego okna.

6. Zasilanie 230V.

7. Przewód zasilający 1,5m z wtyczką.

Poręczenie producenta 2 lata na grzejnik, 5 lat na element grzewczy.