Klimatyzator Mono Split Saunier Duval SDH 17

10 lipca, 2016 w kategorii: Dom i ogród

Zestaw klimatyzacji Split Saunier Duval SDH to urządzenie grzewczo-klimatyzacyjne, przeznaczone do budynków mieszkaniowych, użyteczności publicznej i hotelowych.
Wysoka sprawność i małe zapotrzebowanie na prąd jest potwierdzone klasą energetyczną A++. Wszystko to sprawia że jest znakomitą propozycją dla osób, które szukają urządzenia służącego nie tylko jako klimatyzator, ale także jako wyjątkowo tanie źródło ogrzewania pomieszczeń.Wysokowydajna sprężarka sprawia, że dogrzewanie budynku jest 3 krotnie bardziej ekonomiczne, niż za pomocą grzejników elektrycznych.
Klimatyzator Mono Split Saunier Duval SDH 17-065 NW polecamy do chłodzenia lub ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od16 do 50m2 – wskazane dla wysokości pomieszczenia do 2,7m, Pakiet zawiera także pilota na podczerwień.Szybkie nagrzewanie pomieszczenia gwarantuje wewnętrznywentylator. Obniżone rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym zapewni pompa ciepła o sprawności 2,5:1.
Dostawa obejmuje: klimatyzator jednostkę wewnętrzną Saunier Duval 17 NWI, wymiennik ze sprężarką Saunier Duval 17-NWO,pilot na podczerwień, instrukcja montażu.

http://www.uszczelki-market.pl/nowosci/uszczelki-samoprzylepne-zobacz-film.html