Nagrzewnie wodne powietrza w pakiecie Leo Due 40

3 stycznia, 2016 w kategorii: Centralne ogrzewanie

Nagrzewnica pomieszczeń w pakietach z termostatem przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń: magazyn, warsztaty, sklepy.
Skuteczność nagrzewnicy jest uzależniona od temperatury wody w układzie CO, temperatury w pomieszczeniu oraz od szybkości przepływu powietrza przez nagrzewnicę. Układ zasilania musi dostarczyć także odpowiednią ilość ciepłej wody w ilości np. 2000 l/h.

Najlepszym rozwiązaniem jest nagrzewnica wodna powietrza w zestawie Leo Due 40.

nagrzewnice_wodne_w_zestawie_leo_duoTen zestaw jest najlepsze dla każdego kto chce kupić tani i skuteczny system. Kluczowa kwestia to ta że ten system posiada wszystkie kluczowe detale potrzebne do montażu. Dostarczana jest nagrzewnica wodna 1 2 lub 4, elektroniczny regulator temperatury z sterowaniem wentylatorów, dedykowane elastyczne przewody przyłączeniowe a także powielacz sterowania. Całość daje pewność uniknięcia problemu pod czas instalacji. Dodatkowo jest także możliwość dołożenia większej ilości nagrzewnic w ramach systemu.
Najważniejszą kwestią jest poprawny dobór pakietów w taki sposób aby zagwarantować właściwą moc nagrzewnicy do wielkości pomieszczenia. Aby to zrobić trzeba uwzględnić ilość potrzebnego ciepła, temperaturę zasilania. Precyzyjny opis procedury znajdziesz w opracowaniu jaka nagrzewnica powietrza. Nagrzewnice w zestawachLeo Due możesz zamówić w najlepszych sklepach wysyłkowych oraz standardowych nie tylko w Wrocławiu.