Podgrzewacz zasilany energią elektryczną Slim 40L360x690mm


Pojemnościowy zasilany prądem podgrzewacz c.w. typu Slim został specjalnie zbudowany do pomieszczeń o niewielkiej kubaturze. Dzięki niewielkiej średnicy – 36cm zabiera znacznie mniej miejsca niż tradycyjne bojlery. Znakomicie sprawdzi się jako podgrzewacz c.w. w łazience i kuchni. Dedykowany jest do instalacji nad punktem uzyskania wody. Bojler elektryczny Kospel Slim 20L 360x430mm dysponuje mocą znamionową 2000W i podłączany jest do prądu 230V.


Na specjalny komentarz zasługuje budowa zbiornika. Wyprodukowany jest z wysokogatunkowe stali i pokryty równą warstwą na całej powierzchni specjalną emalią o odpowiednio dopasowanej grubości. Izolacja termiczna zrobiona jest z zagęszczonego poliuretanu. Gwarantuje to wysoką trwałość pojemnika a także mniejsze koszty użytkowania w związku z obniżonymi stratami ciepła.


Bojler elektryczny Slim posiada możliwość regulacji temperatury wody w granicach 20-77 st. C. Dodatkowo wyposażony jest w nastawę chroniącą przed zamarzaniem. Tryb automatyczny pozwala na zaprogramowanie czasu pracy i temperatury wody zgodnie z oczekiwaniami za pośrednictwem tabletu i aplikacji producenta. Umożliwia to najbardziej optymalne korzystanie z urządzenia.