Regulator do podłogówki

2 lipca, 2016 w kategorii: Dom i ogród

Regulator do podłogówki Ekocontrol to elektroniczny sterownik zaopatrzony w 2 czujniki. Dzięki temu można precyzyjnie kontrolować temperaturę powietrza w pokoju jak i temperaturę posadzki. Monitorowanie temperatury posadzki jest istotna ponieważ zbyt wysoka temperatura podłogi jest szkodliwa w dłuższym okresie czasu. Następnym powodem jest ochrona posadzki przed przegrzaniem w przypadku parkietu aby zabezpieczyć je przed zniszczeniem.

SterownikElektra Ekocontrolposiada także programator tygodniowy.Zapewnia on możliwość ustawienia niższej temperatury lub wyłączenie systemu na czas w ciągu dnia gdy nikt nie korzysta z pokoju. Daje to możliwość w sposób wyraźny zminimalizować koszty energii.
Kluczowe właściwości omawianego sterownika to:
Użyteczne obciążenie 3680W (16A) daje możliwość bezpośredniego podłączenia nawet kilku mat grzejnych.Podtrzymanie ustawień w chwili odłączenia napięcia 230V.Dwie sondy temperaturyregulacja praca w/g temperatury powietrza, podłogi lub obu naraz.Nastawa na cały tydzień.Kalibracja sensorów przydatna gdy sensor podłogowy lub regulator umieścimy w nietypowej lokalizacji.