System garderoby System Elfa

5 lutego, 2016 w kategorii: Centralne ogrzewanie

garderoba_meska_lowSystem Elfa Classic to zestaw detali przeznaczonych do tworzenia niedrogiej garderoby lub wyposażenia szafy wnękowej. Jest to system z elementami wieszanymi, którego montaż jest łatwy. Polega on na mocowaniu szyny poziomej do ściany, na której mocuje się szyny pionowe, a na nich wszystkie inne elementy, czyli półki, kosze, wieszaki, drążki. Tym samym można stworzyć użyteczny system przechowywania, dopasowany do szczególnych potrzeb i wymogów. Plusem systemu elfa jest możność zmiany ułożenia poszczególnych składowych w dowolnej chwili lub rozszerzenia całego systemu. Dostęp do przechowywanych przedmiotów jest ułatwiony dzięki wysuwnym detalom, jak kosze czy wieszaki (np. na spodnie, krawaty).
Doskonałym dopełnieniem systemu Classic jest elfa Decor. To ekskluzywna kolekcja produktów wyprodukowanych z prawdziwego drewna, dostępnych w odcieniu brzozy, orzecha i bieli. Mariaż metalu oraz drewna dodaje wnętrzu elegancji oraz klasy tym samym oferując jak najwięcej swobody kompozycji. Półki, wysuwane kosze czy wieszaki można swobodnie łączyć, optymalnie dostosowując do własnych wymogów stwarzając tym samym unikalne rozwiązania.
Systemy Elfa to nie tylko składowanie, to również stwarzanie nowatorskich przestrzeni. Elfa Utility Door and Wall Rack. Drzwi to najlepsze miejsce na układania drobiazgów w koszykach, organizatorach, pudełkach i na wieszakach. To wszystko bez zastosowania narzędzi i bez ingerencji w płaszczyznę drzwi.