Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzewcza na prąd marki Elektra w komplecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z programatorem elektronicznym i zdanym sterowaniem oraz akcesoriami do montażu. Jest to propozycja dla klientów, którzy oczekują możliwości bezprzewodowej kontroli i regulacji instalacji grzejnej. Rozwiązanie zda egzamin w momencie, kiedy wracamy do domu o zróżnicowanych porach i pragniemy sobie bez względu na ustawienia regulatora tygodniowego zapewnić optymalną temperaturę. Zestaw wskazany jest także optymalnym wyborem do grzania wnętrz domów wakacyjnych, w których dzięki zdalnemu sterowaniu możemy włączyć grzanie zanim przyjedziemy.

To co ważne:

– samoklejąca siatka – upraszcza układanie i zapobiega przed przesuwaniem maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm grubości – położenia w warstwie kleju bezpośrednio pod płytkami bez unoszenia podłogi,

– moc grzewcza 160W/m2 – wysoka moc powoduje, iż jest przeznaczona do grzania głównego, jak również do zastępczego zapewniając skuteczne podgrzewanie posadzki.

– sensoryczny wyświetlacz z prostym menu to łatwość włączania oraz eksploatacji,

– moduł WiFi – umożliwia zdalnie programować i jeszcze łatwiej wyregulować sterownik tygodniowy – bezprzewodowe sterowanie można zrealizować przez dowolne łącze internetowe (również komórkowe).

Mata grzewcza dostarczana jest w nawoju o szerokości 0,5m, a jej samoprzylepny grunt można ciąc by dopasować do wybranego rozkładu podłogi. Szczegółowe informacje dotyczące układania maty oraz regulatora można znaleźć w instrukcji dostarczanej razem z zestawem.

Skład zestawu:

– mata grzejna Elektra z serii MD160 – jednostronnie zasilana.

– regulator z ekranem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury powietrza i programatorem 7 dniowym – obciążalność 3600W (16A),

– kablowy czujnik temperatury posadzki,

– rury peszlowe do połączenia maty z programatorem i obudowa podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzejna (wykonana w Polsce): 20 lat,

– czujnik temperatury (wykonany w Danii): 2 lata.