Sterownik ogrzewania podłogowego Elektra Bydgoszcz

Adaptacyjny, umożliwiający komunikację zdalną regulator OWD5 – charakterystyka wyrobu

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI spaja w jednym urządzeniu zalety nowoczesnego regulatora programowalnego z opcją zdalnego sterowania przez tablet.

Umożliwia regulowanie ogrzewaniem: matami grzejnymi podłogowymi, systemem rur z ciepłą wodą umieszczonych w podłodze , kaloryferami zasilanymi na prąd, grzejnikami CO.

Ma dotykowy panelo przekątnej dwa cale. Znaczącym walorem jest kolorowy, dotykowy ekran i bezprzewodowe sterowanie przy pomocy internetu. Daje opcję programowania komfortu ciepła w okresie pełnej doby oraz tygodniowym. Regulator nabywa wiedzy o czasie reakcji na zmianę temperatury podłogi i zna, w jakim momencie musi włączyć lub rozłączyć źródło ogrzewania, aby uzyskać zadaną ciepłotę o oczekiwanej okresie w ciągu dnia. Schemat programowania może wynosić do 6 zdarzeń w ciągu dnia. Istnieje możliwość przyporządkowanie do każdego wydarzenia różnej temperatury.

To, co najważniejsze

  • wysoka dokładność ustawianej temperatury,
  • funkcja adaptacyjna – uczy się czasie reakcji schematu ogrzewania i miejsca – dzięki temu potrafi należy uprzednio włączyć układ grzewczy aby osiągnąć zadaną temperaturę o konkretnej godzinie,
  • bezprzewodowe sterowanie przez internet – bezprzewodowa weryfikacja i możliwość modyfikacji ciepłoty bez uzależnienia od statusu gdzie się znajdujesz – starczy zainstalować apkę na tablet – możesz regulować nawet kilkoma regulatorami z tej samej apki.
  • pełna eksploatacja w języku polskim,

Regulator dostarczany jest z czujnikiem temperatury powietrza oraz działającym na kablu sensorem podłogowym.

Segmentowa pokrywa umożliwia instalację w obramowaniach innych wytwórców np dla zespolenie z włącznikami oświetlenia.